21 بهمن 1393

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

با سلام خدمت همه عزیزان فعال در شبکه سمن های محیط زیست مازندران.

در تاریخ 2 تا 5 اسفند 93 چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

سال قبل تمام ادارات کل محیط زیست استان ها برای خود غرفه داشتند که داخل غرفه آن ها سمن های محیط زیستی هم حضور داشتند. در غرفه مازندران فقط یک سمن محیط زیستی حضور داشت. همچنین شرکت های مختلف هم در عرضه صنعت محیط زیست غرفه داشتند.

جالب ترین قسمت برنامه میزگردی بود که هر روز به سرپرستی مهندس محمد درویش برپا می شد و متخصصین در عرصه محیط زیست و نمایندگان سمن ها در مورد خاصی از مسائل محیط زیست به بحث و گفتگو می نشستند و در آخر جمعبندی توسط درویش ارائه می شد.

لذا از تمامی علاقمندان تقاضا دارم در صورت داشتن فرصت سری به این نمایشگاه بزنید و از نزدیک با فعالیت سمن ها و ادارات کل و شرکت ها آشنا شوید. در ضمن می توانید در غرفه 10 متری که در اختیار شبکه  قرار می گیرد فعالانه حضور داشته باشید.

ارائه فعالیت (به صورت کارگاهی و یا بروشور، عکس، فیلم و...) در هر حال تمام تلاش به کار گرفته می شود تا زمان نمایشگاه طوری تقسیم شود که همه سمن های محیط زیستی مازندران بتوانند کارهای خود را ارائه نمایند. منتها خواهشمندم از قبل با اینجانب هماهنگی نمایید تا بتوان حداکثر استفاده مطلوب از این نمایشگاه را بنماییم. همچنین اگر نمی توانید مستقیما در نمایشگاه حضور داشته باشید به هر شکل ممکن، دستاوردهای خود و آن چه که می خواهید در نمایشگاه ارائه شود به دست من برسانید ولی حضور سبز شما لطف دیگری  دارد.

لازم نیست تمام چهار روز را در نمایشگاه حضور مستقیم داشته باشید حتی اگر چند ساعت هم می توانید حضور داشته باشید خوشحال می شویم. منتظر تماس شما هستم.
با بهترین درودها دستتان را به گرمی می فشارم.

مخلص همگی رضا طاهری  09123764754

 

ارسال این مطلب به دوست خود
ایمیل شما: ایمیل گیرنده:ارسال نظر شما در مورد "چهاردهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست"
نام شما:
نظر شما:
امتیاز شما :