یکی از اعضای دماوندکوه شوید

عضویت در دماوندکوه، بیانگر حمایت از کوه دماوند و همچنین استقبال از برنامه ها و فعالیت های انجمن دوستداران دماوندکوه است و شما را به جمع بزرگ دوستداران و حامیان کوه باشکوه دماوند پیوند خواهدداد که یقینا در ارتقای جایگاه کنونی کوه دماوند نقشی مهم و مفید خواهد داشت. دماوندکوه آمادگی دارد تا تمامی دوستداران کوه دماوند و طبیعت را به عضویت خود درآورد. امید است با این اقدام، گامی موثر در حفظ میراث طبیعی و توسعۀ پایدار در منطقه برداشته شود.

عضویت در دماوندکوه به سادگی انجام شده و تنها چند دقیقه از وقت شما را به خود اختصاص خواهد داد.

مزایای عضویت در دماوند کوه

- امکان مشارکت اعضا در برنامه‌هایی که در آینده از سوی انجمن برگزار خواهد شد،
- اطلاع رسانی اخبار، اطلاعیه‌ها و رویدادهای مرتبط با کوه دماوند و محیط زیست به اعضا،
- نشر مطالب اعضا در سایت، با نام فرد عضو شده،
- نمایش عنوان مطلب فرستاده شده توسط اعضا در بخش تازه های سایت، در روز تایید مطلب،
- اختصاص قسمتی از فضای سایت به نام اعضایی که مطالب ارسالی آن‌ها زیاد باشد،
- ثبت پیام ها و یادداشت‌های اعضا در صفحۀ نوشته‌های اعضا و دوستداران،
- ثبت فعالیت‌های اعضا در فهرست اعضا،
- امکان استفاده از تالار گفتگوی انجمن و شرکت در گفتگوها و تبادل نظر.

مقررات عضویت در دماوندکوه

- برای عضویت در دماوندکوه، لازم است به جز خواندن دقیق مقررات عضویت در این صفحه و رعایت آن‌ها، بخش قوانین و مقررات سایت نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه فرد عضو شده خواهد بود.

- عضویت در پایگاه اینترنتی دماوندکوه بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط فرد عضو شده است.

- تمامی اعضا موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است.

- کلیۀ اطلاعاتی كه توسط سایت از اعضا درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

- چنانچه مربع کنار نمایش نام در فرم عضویت علامت زده شود، نام و نام خانوادگی فرد عضو شده در فهرست اعضا و در کنار مطالب ارسالی به نمایش در خواهد آمد.

- در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود از طریق قسمت ورود اعضا، توسط ویرایش پروفایل آن ها را اصلاح نمایید و یا این که برای اصلاح آن، درخواست نمایید. در صورتی که شخصا به اصلاح اطلاعات خود اقدام می کنید، اطلاعات جدید را حتما به سایت اعلام نمایید.

- بهتر است برای عضویت در دماوندکوه از نام و نام خانوادگی واقعی و پست الکترونیک خودتان استفاده نموده و از به کار بردن نام غیرواقعی، مستعار و ... خودداری نمایید، زیرا در صورت تمایل فرد نسبت به درج مشخصات در کنار مطالب ارسالی، از مشخصات درج شده در فرم عضویت استفاده خواهد شد.

- پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت، همانند نام و نام خانوادگی فرد بوده و ملاک شناخت فرد عضو شده خواهد بود.

- در هر زمان که فرد با ادامۀ عضویت خود در سایت موافق نباشد، می تواند درخواست کرده تا عضویت وی در سایت لغو شود. در این صورت مطالب ارسالی در سایت باقی خواهد ماند.

- لازم است تمامی مکاتبات و ارسال‌های اعضا به دماوندکوه، حتما توسط پست الکترونیک خودشان انجام شود. (همان پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت)

- پس از عضویت و ارسال فرم، لینک فعال سازی عضویت به پست الکترونیک شما ارسال می شود. برای تکمیل عضویت، حتما باید بر روی این لینک کلیک کنید. در صورت دریافت نکردن لینک فعال سازی در صندوق اصلی، بخش بالک های پست الکترونیک خود را نیز کنترل کنید. 

ارسال این مطلب به دوست خود
ایمیل شما: ایمیل گیرنده:ارسال نظر شما در مورد "مزایا و مقررات عضویت"
نام شما:
نظر شما:
امتیاز شما :
امتیاز صفحه:نظرات شما در مورد "مزایا و مقررات عضویت"
مسعود 1393/06/12
درودبرشما
کاظم آهنگری 1393/05/20
متشکرم خوب بود
محمدرصا شجاعی 1393/03/25
ازاطلاعات جالبتان متشکرم
ali sayyah 1393/03/21
عالیه